FAQ

Pytania i odpowiedzi

fAQ czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje zapraszamy do bezpośredniego kontaktu akuku@akukumamo.pl 

Korzystanie z aplikacji Akuku Mamo jest bezpieczne. Żadna z użytkowniczek nigdy nie pozna Twojej dokładnej lokalizacji. Poznając jednak inne mamy w wirtualnej przestrzeni musisz pamiętać o pewnych podstawowych zasadach, takich jak: nigdy nie podawaj innej użytkowniczce swoich prywatnych danych, pierwsze spotkanie zaaranżuj  w bezpiecznej przestrzeni w miejscu publicznym.

Stworzyłyśmy Akuku Mamo dla mam, ale ojcowie też są mile widziani.

Masz na to trzy sposoby. Kiedy jesteś trochę nieśmiała  i nie wiesz co mogłabyś napisać, możesz po prostu wysłać do innej mamy „Akuku”, czyli formę zaczepki. Jeżeli nie masz problemów z nawiązywaniem kontaktów, to masz możliwość napisania do użytkowniczek wiadomości, zarówno pojedynczej, jak i grupowej. Jeśli natomiast chcesz nawiązać bardziej ogólne relacje, możesz zacząć udzielać się na forum i tu wymieniać się swoimi doświadczeniami  z innymi mamami.

Do kwestii bezpieczeństwa użytkowniczek podchodzimy  z wielką uwagą. Pamiętaj, że nigdy nie pokażemy innej użytkowniczce Twojego dokładnego położenia. Mamy zobaczą jedynie, o ile km jest od nich oddalona inna mama.

Nie. Jeżeli pojedziesz do innej dzielnicy, czy miasta i otworzysz aplikację, to zobaczysz mamy, które udostępniły swoje położenie i mieszkają właśnie w tej okolicy, w której się obecnie znajdujesz.

Fajnie jest wiedzieć, do kogoś pisze się wiadomość, prawda? 🙂

Wszystkie mamy, które są użytkowniczkami Akuku Mamo. Twoich postów nie zobaczy jedynie mama, której profil zablokowałaś.

W Akuku Mamo chodzi o znalezienie nowych koleżanek, które mieszkają w Twojej okolicy. Abyś mogła zobaczyć, jak daleko są od Ciebie inne mamy z dziećmi, powinnaś podać swoje przybliżone położenie.